Hvalpe 2015

Molina hvalpe 2015

Banditterne fået navne (efter Queen sange)

Tæverne hedder
Windwood’s Love of My Life
Windwood’s Somebody to Love

Hannerne hedder
Windwood’s Kind of Magic
Windwood’s Made in Heaven
Windwood’s I Want It All
Windwood’s Born to Love You
Windwood’s One Vision

26/03-2015 - Vægtskema
HvalpKønF. Vægt i gr.04.04.15.04.
RødTæve4447651340
LyslillaTæve4587871376
SortHan4428541464
TurkisHan3387291268
BlåHan4077981429
OrangeHan4658121332
GrønHan3666741157
Soinneanta FinneganHolywear GorseDuke's WoodFTW Paiute Pete
Tillwood Tweed
Birdsgreen Amazing Agatha of HolywearFTW Canburne Fennel of Lafayette
FTW Elmbrook Kitty
Soinneanta ThandekaHaddeo Thesfus of FallowfenOpen F.T.W. Holway Victor
Haremire Diane of Haddeo
Leonie of StepsGortons Wolf Whistler of Clockburn
Amber Morning Glory
Foglmann's DinaSungold Fonzy Fast FootSungold Lucky WukJoe's Wuk
Sungold Sweet Sensation
Ambertrial's Happy HeatleaderCDNFCH USAFCH CKC Shurmark's Split Decision
CKC Ambertrial's Super Razzy
Joe's My Little PonyCawood Mr. PostmannBesstock Deal
DKBRCH DKJCH Westland Lyric Perdita
Joe's Fancy KvicklyFylla's Asamkvik
DKBRCH DKJCH SJCH Spica